Loeng "Toortoidu ABC" alustalad selgeks!

Loeng toimub 15. oktoobril (L) kell 10.30-12.00 (1,5h)

Vajalik eelnev registeerimine! Palun täida registreerimiseks järgnev vorm

Koostöös Pärnus uue poe -MyPet’iga, korraldame kõigile praegustele ning ka tulevastele koeraomanikele mõeldud huvitava loengu teemal “Toortoidu ABC”! Loengut viib läbi MyPet’ist Kadri Sinijärv.
Loeng on mõeldud kõigile, kes soovivad saada algteadmisi toortoidust ja selle kasulikkusest!
Miks on just toortoit koerale nii hea?
Kuidas ma tean mida anda ja kui palju?
Kust ma saan toortoitu?
Millal alustada?
Miks meil on siis üldse kuivtoit?
Nendele ja paljudele teistele küsimustele saab vastused meie Toortoidu algteadmiste loengul.

!!! Peale loengut vastame meelsasti kõigile lisaküsimustele ning MyPet toob kaasa vastavalt registreerunud koerte tõugudele ja vanusele erinevaid tooteid testimiseks ja tutvumiseks, mida saate soovi korral ka koha peal soetada.
Samuti on võimalik peale loengut küsida lisainfot Koertekool Lemmik koolis toimuvate treeningute kohta ja soetada erinevaid treeningvahendeid (nutikad mänguasjad, treeningseelik, tirimisnutsud jne.)- tasumine sularahas.

Toortoidu loeng

Kus, mis ja kaua?

  • loeng toimub Mere tn. 7 kaarhallis,  Pärnus
  • loeng kestab 1,5h
  • loengul osalemise tasu 10€ (tasumine koha peal sularahas)
  • vajalik eelnev registreerimine! Palun täida registreerimiseks järgnev vorm

Toortoitumisest räägib Kadri Sinijärv - aastatepikkuse koerte toortoitumise kogemusega, mitme koera omanik ja MyPet'i töötaja

Kadri teadmised ja kogemus toortoitumise alal on tulnud ennekõike läbi enda koerte. Kodus on tal kasvamas 3 kuldset retriiverit, kes on kõik juba kutsikaeast alates söönud toortoitu. Kadri kõige vanem koer on 8 -aastaseks saav Sheila, 5-aastane Amy ja aastane Mila, kes jäi koju eelmisel suvel Amyl sündinud 10-liikmelisest pesakonnast. Kogu pesakond kasvas samuti üles toortoiduga ja enamik tema kutsikatest on ka uutes kodudes jäänud toortoidule truuks.
Kadri on ennast aastate jooksul iseseisvalt harinud ja täiendanud nii interneti vahendusel, kui ka erinevaid oma ala spetsialiste jälgides. Kuna Eestis ei ole toitumise alal spetsialiseerumine veel kahjuks võimalik ega reglementeeritud, siis mingit tunnistust tal toitumisspetsialistina ette näidata ei ole, küll aga on Kadri läbi oma kogemuste ja õpitu aidanud aastate jooksul väga paljusid kliente ning tuttavate koeri. Kadri kogemus ütleb, et nii palju kui on inimesi, on ka arvamusi. Lisaks on ka koerad erinevad, seega ta ei ole kunagi isiklikult olnud seda meelt, et ainult ühe inimese jutt on ainus ja kindel tõde. Igalt poolt leiab mingi hea nipi, mida vastavalt oma soovidele ja vajadustele kohandada. Algteadmised peaksid paigas olema ja need on suures pildis ikka ühtemoodi.

Kadri Sinijärv