Alusta kutsikakooli ONLINE programmiga Sinule sobival ajal!
Online koolitus kestab kokku 9 nädalat

Koolitus sisaldab:
  • 13 videoloengut erinevate koera kasvatamisega seotud oluliste teemade kohta
  • üle 30 õppevideo erinevate harjutuste ja trikkide iseseisvaks õppimiseks
  • kirjalikud materjalid, mis toetavad kogu õpitavat
Osalustasu ja tingimused:

85 € – Aktiivne osaleja – võimalus esitada küsimusi ja saata oma kodune treeningvideo, millele saad koolitaja tagasiside ning kommentaarid.
65 € – Passiivne osaleja – ligipääs kogu programmi kirjalikule- ja videomaterjalidele, puudub võimalus esitada lisaküsimusi ning saada tagasisidet.

Online koolituse korral saadame iga nädal teile uued kirjalikud- ja videomaterjalid, mille põhjal saate iseseisvalt läbida meie tavapärase kutsikakooli programmi võimalikult ligilähedaselt grupitundidele. Ideaalne võimalus neile, kellele ei sobi koolitusel osalemine ühel ja kindlal ajal või neile, kes elavad mujal Eestis, kuid sooviks just meie koolituse programmist osa saada.

Registreeri-> koertekool.lemmik@gmail.com
Lisa registreerimisel:
koera tõug või tõutus, koera vanus ning sugu.

https://youtu.be/-MphfRgv75k
Miks osaleda kutsikakoolis?

Kutsikakool on teejuhiks sinu ja koera vahelise positiivse kontakti loomisele, teineteise mõistmisele ning sügava ja usaldusväärse suhte loomisele.

Kutsikakoolis õpime, kuidas koeraga kontakti luua ning hoida. Õpime aru saama, mis motiveerib ning premeerib meie koera ning milliste tegevuste kaudu panustame enda ja koera vahelisse suhtesse. Samuti õpime erinevaid lihtsamaid kuulekuskoolituse elemente nagu: istu, lama, siia, anna, jmt. Arendame nende kaudu koera püsivust ning enesekontrolli.
Alustame erinevate vahvate trikkide õppimisega, mis arendavad nii koera füüsilist kui ka vaimset võimekust, parandavad kehataju ning panustavad koera üldistusvõimesse tulevikus.
Õpime mängima koeraga nii, et see panustaks meie suhtesse koeraga, mitte koera suhtesse mänguasjaga.
Läbi eelmainitud tegevuste ja harjutuste loome põhja, tänu millele suudame olla kontaktsed omanikuga ka seltskonnas ja teiste koerte läheduses.

Kutsikakoolis loome alustala sinu ja su lemmiku heale suhtele ning kahepoolsele koostööle!
Praktiseerime positiivsel kinnistamisel põhinevaid, vägivallatuid, treeningmeetodeid.

Registreeri-> koertekool.lemmik@gmail.com

Pea alati meeles, et kutsikas őpib

läbi kogemuste, nii heade kui halbade!

Logo_sookriimud